Wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust - kwas hialuronowy


Kwas hialuronowy (HA, Hialuronic Acid) to szeroko rozpowszechniony w przyrodzie, endogenny związek chemiczny. Określenie endogenny oznacza, że występuje naturalnie w organizmach żywych. Co więcej, jest on jednym z najliczniejszych związków, wykazujących identyczną budowę chemiczną u wszystkich organizmów żywych, w tym roślin, bakterii, a także człowieka. W organizmie ludzkim kwas hialuronowy w szczególnie dużej ilości występuje w tkance łącznej, mazidłach stawowych, pępowinie, oraz ciałku szklistym oka. Jego obecność w skórze właściwej warunkuje elastyczność, jędrność i dobrą kondycję skóry. W miarę starzenia się organizmu jego ilość zmniejsza się, co objawia się takimi oznakami starzenia, jak wiotczenie i obniżenie elastyczności skóry, występowanie przebarwień, itp.

Kwas hialuronowy już od wielu lat uważany jest za jeden z najlepszych związków chemicznych, chroniących skórę przed starzeniem. Występujące w skórze liczne łańcuchy hialuronowe tworzą coś, co można porównać do gąbki molekularnej, która ma zdolność zatrzymywania znacznych ilości wody w skórze właściwej. To właśnie ta zdolność związku chemicznego jest kluczowa dla zachowania młodego wyglądu skóry i zdecydowała o jego zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej. Jednym z zabiegów, w którym wykorzystywany jest kwas hialuronowy, jest zdobywające coraz większą popularność, powiększanie ust. Olsztyn jest miejscem lokalizacji naszej kliniki medycyny estetycznej, w której wykonywane są tego typu zabiegi.

Usta jako jedna z najbardziej eksponowanych części kobiecej twarzy przyciągają wzrok i zwracają szczególną uwagę płci przeciwnej. Pełne i jędrne usta to niewątpliwe atrybuty kobiecej urody. Sposobem na osiągnięcie takiego efektu jest właśnie powiększanie ust poprzez wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Powiększanie ust jest zabiegiem krótkim, bo trwającym około 30 minut, i niemal bezbolesnym. W wyniku jego przeprowadzenia poprawia się elastyczność i sprężystość tkanki. Następuje nawilżenie ust oraz odbudowa tkanek wokół nich, co optycznie je powiększa. Powiększanie ust jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu miejscowym, a jego efekty utrzymują się przez okres około 6 - 12 miesięcy.
Wypełniacze Restylane są oparte na oryginalnej technologii NASHA i zawierają stabilizowany kwas hialuronowy. Każdy produkt ma jednorodne cząstki kwasu hialuronowego, co zapewnia łatwe dopasowanie do wybranej tkanki i okolicy, jak również charakteryzuje się równomiernym rozkładem w czasie. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów zostało potwierdzone w wielu światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine. Produkty wygładzają zmarszczki, kształtują kontur twarzy, tworzą pełniejsze usta i odmładzają skórę całego ciała. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. Kwas hialuronowy jest naturalnym produktem stosowanym w medycynie estetycznej, który nie wpływa na ekspresję, ani ruch mięśni twarzy.


Restylane Fynesse

RESTYLANE FYNESSE - dawniej Emervel Touch jest miękkim i delikatnym preparatem do korekcji powierzchniowych niedoskonałości takich jak zmarszczki w okół ust czy oczu. Iniekcji dokonuje się w powierzchniowej warstwie skóry właściwej co zapewnia doskonały rezultat w niwelowaniu drobnych zmarszczek. WSKAZANIA: drobne zmarszczki w okół oczu drobne zmarszczki w okolicy ust.

Restylane Refyne

RESTYLANE REFYNE jest wypełniaczem do skóry w postaci iniekcji, stosowany w celu zwiększenia objętości tkanek twarzy, jest stosowany jako iniekcja do środkowej warstwy skóry właściwej w celu leczenia zmarszczek średnie głębokości lub głębokich oraz modelowania kształtu twarzy ( kości policzkowe, worki pod oczami,usta).

Restylane

RESTYLANE był pierwszym produktem w swoim rodzaju i jest obecnie uznawany za złoty standard wśród produktów do wygładzania zmarszczek, takich ja zmarszczki gładzizny między brwiami, na czole oraz zmarszczkach bilateralnych między nosem a ustami.

Restylane Volyme

RESTYLANE VOLYME (wcześniej Emervel Volume) posiada doskonałe właściwości unoszenia skóry co daje maksymalny efekt liftingu. Naturalnie rozprowadza się w strukturze skóry przywracając utracony młodzieńczy owal twarzy. WSKAZANIA: przeznaczony jest dla pacjentów, którzy chcą poprawić rysy swojej twarzy, takie jak kości policzkowe, podbródek a także owal twarzy.

Restylane Defyne

RESTYLANE DEFYNE - dawniej Emervel Deep to naukowo opracowana linia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które zapewniają długotrwały efekt oraz komfort podczas zabiegu. Preparat pozwala na zwiększenie objętości skóry właściwej przez okres od 6 do 9 miesięcy. Proces korekcji trwa przez cały czas wchłaniania się preparatu, które jest kontrolowane dzięki usieciowaniu kwasu hialuronowego za pomocą czynnika BDDE. WSKAZANIA: głębokie zmarszczki i fałdy (m.in. fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki).

Restylane Lyft

Wyjątkowy produkt w rodzinie Restylane. Restylane Lyft (Perlane) wypełnia głębsze zmarszczki i fałdy, takie jak fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, dolina łez. Może być także stosowany do podkreślenia linii nosa. Jest to preparat o spoistej konsystencji, który pozostaje w miejscu podania i jest odporny na odkształcenia. Dzięki temu ma jedno z najsilniejszych działań liftingujących i można nim idealnie wymodelować oraz podkreślić naturalne rysy twarzy.

Restylane Kysse

Za pomocą preparatu można korygować całą okolicę ust poprzez: zwiększenie objętości czerwieni wargowej,modelowanie konturu ust,wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust, uniesienie kącików ust.
Juvederm to rodzina preparatów zaprojektowanych przez brytyjską firmę Allergan wykorzystującą wiele innowacji. Kwas hialuronowy produkowany jest w oparciu o opatentowaną technologię VYCROSS, dzięki której preparat ma postać gładkiego żelu o dużej elastyczności.

Oferta