O klinice

Klinika Look Med to jedyne miejsce w północno-wschodniej Polsce łączące najnowsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej...więcej

Plastyka powiek

Blepharoplastyka (plastyka powiek) pomaga uporać się ze zmorą wielu kobiet - opadającymi powiekami. Niestety, dodają one lat i tylko do pewnego momentu dają się skorygować makijażem. Bywa nawet, że utrudniają widzenie. W niektórych przypadkach pomóc może tylko chirurgiczny zabieg plastyki powiek.

Zabieg plastyki zarówno górnych jak i dolnych powiek można już wykonać w naszej klinice.

szczegóły...

VeinWave - najnowsza technologia usuwania drobnych naczyń i teleangiektazji

Veinwave jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration) i dopuszczony do wykorzystania na terenie USA. Procedura znalazła zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramionach i innych części ciała.

szczegóły...

Badania USG

Ultrasonografia (USG) jest najszybciej rozwijającą się techniką obrazowania układu mięśniowo szkieletowego znajdującą coraz szersze zastosowanie kliniczne w rozpoznawaniu wszystkich chorób tego układu: urazowych, przeciążeniowych, zwyrodnieniowych i zapalnych. W wielu przypadkach klinicznych i diagnostycznych zastąpiła badanie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej jako badanie bardziej dostępne i o wiele mniej obciążające.

szczegóły...