Program Lojalnościowy

 

Od dnia 1 grudnia 2018 funkcjonuje nasz program lojalnościowy.

Każdy nasz Klient, który od tego dnia dokona płatności za oferowane przez nas zabiegi będzie miał przyznane punkty. Punkty te, po zgromadzeniu ich odpowiedniej ilości będzie można wymienić na nagrody.

Zabiegi są podzielone na trzy kategorie. W zależności od kategorii przyznawana jest odpowiednia liczba punktów.

Za zabiegi z I kategorii przyznawany jest 1 punkt za każdy 1 złoty, z kategorii II przyznawany jest 1 punkt za każde 2 złote, z kategorii III przyznawany jest 1 punkt za każde 5 złotych.

Zabiegi są podzielone na kategorie według schematu:

I kategoria (1 punkt za 1 pln): Acthyderm, CoolTech, eTwo, Zaffiro, VelaSmooth, Veinwave, IPL, Laser CO2, kupowane według ceny regularnej (bez promocji).

II kategoria (1 punkt za 2 pln): Medycyna estetyczna (wypełniacze, mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa, nici), Ginekologia estetyczna (labioplastyka, lipoliza iniekcyjna), zabiegi KLAPP, kupowane według ceny regularnej (bez promocji), oraz wszystkie zabiegi z kategorii I kupione w cenach promocyjnych.

III kategoria (1 punkt za 5 pln): liposukcja, powiększanie piersi Los Deline, zabiegi naczyniowe (EVLT, skleroterapia piankowa), badania USG, oraz wszystkie zabiegi z kategorii II kupione w cenach promocyjnych.

Punkty naliczane są maksymalnie w ciągu 7 dni od dnia dokonania płatności. Przyznane punkty są ważne w ciągu 12 miesięcy od ich naliczenia. Po upływie tego terminu punkty, które nie zostały wymienione na nagrody tracą ważność i zostaną odjęte od sumy zgromadzonych punktów.

Zebrane punkty są sumowane i mogą zostać wymienione na następujące nagrody:

1. W przypadku zgromadzenia 2500 punktów, Klient może wymienić punkty na rabat do wykorzystania na zakup naszych usług w wysokości 250 złotych.

2. W przypadku zgromadzenia 5000 punktów, Klient może wymienić punkty na rabat do wykorzystania na zakup naszych usług w wysokości 600 złotych.

3. W przypadku zgromadzenia 10 000 punktów, Klient może wymienić punkty na rabat do wykorzystania na zakup naszych usług w wysokości 1500 złotych.

Punkty nie podlegają wymianie na gotówkę.

Nagrody w formie rabatów mogą być wykorzystane tylko na zakup naszych usług w cenach regularnych (bez promocji).

Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić osobiście lub telefonicznie w naszej Klinice.

Dodatkową korzyścią programu lojalnościowego może być otrzymanie stałego rabatu na nasze usługi.

Po przekroczeniu 10 000 punktów (bez ograniczeń czasowych ważności punktów) Klient otrzymuje status Klienta PREMIUM. Wówczas przyznawany jest stały rabat na zabiegi w wysokości 10% (zabiegi z kategorii I i II) i 5% (zabiegi z kategorii III).

Rabat ten może być wykorzystany tylko przy płatności za zabiegi w cenach regularnych (nie będzie naliczany przy ofertach promocyjnych).

Dodatkowo Klient PREMIUM może korzystać ze specjalnych ofert dostępnych tylko dla tej grupy Klientów. Klienci PREMIUM biorą udział w zamkniętych eventach i pokazach nowych technologii zabiegowych.

Program lojalnościowy