eyeMatrix - oczy szeroko otwrte

eyeMatrix to procedura wykorzystująca technologię Sublative firmy Syneron-Candela do błyskawicznej regeneracji górnej i dolnej powieki, likwidacji kurzych łapek, doliny łez, cieni pod oczami i zmarszczek dookoła oczu.

Intensywne przegrzanie kolagenu gwarantuje efekt gęstej, naturalnie napiętej skóry. Mikroskopijne uszkodzenie naskórka pozwala wyrównać i odświeżyć powierzchnię skóry. Uzyskujemy bardzo silny efekt odmładzający, porównywalny do zabiegów chirurgicznych.

Zaawansowana technologia Sublative, jaką wykorzystujemy przy zabiegi eyeMatrix, pozwala uniknąć typowych zagrożeń zabiegów laserowych takich jak poparzenia i fotouczulenia, redukuje bolesność zabiegu i znacząco skraca okres rekonwalescencji. Efekty zobaczysz już po jednym zabiegu, który nie wymaga powtarzania.

Technologia Sublative to unikalny sposób aplikowania prądu bipolarnego RF, poprzez matrycę zbudowaną ze złotych elektrod przykładanych bezpośrednio do powierzchni skóry i emitujących punktowy impuls elektryczny. Efektem tego działania jest kontrolowana, punktowa ablacja skóry połączona z dużym obszarem silnego przegrzania. Powstałe uszkodzenie skóry wywołuje silny impuls inicjujący procesy regeneracji, podczas gdy duży obszar przegrzania tkanek powoduje skrócenie i namnażanie włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jej jędrność i elastyczność.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie i lekki obrzęk. Na pełen efekt zabiegu należy poczekać średnio 3-4 tygodnie.

eyeMatrix to przełomowe rozwiązanie, które sprawi, że już nigdy nie pomyślisz o chirurgicznym odmładzaniu okolic oczu.Oferta