Mezoporacja ACTHYDERM

Mezoterapia bezigłowa w Olsztynie

Urządzenie Acthyderm zostało opracowane jako nowa technologia przezskórnego transportu. Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej oraz umożliwia lekom rozpuszczalnym w wodzie, których używa się w czasie zabiegów takich, jak mezoterapia bezigłowa na dostarczenie ich głęboko do skóry, a nawet głębiej do tkanki podskórnej.

Acthyderm udowadnia, opierając się na faktach naukowych, jakość i efektywność zastosowanej w nim technologii. Przeprowadzone na licznych uniwersytetach badania udowadniają, że parametry działania Acthydermu, takie jak głębokość penetracji, jakość dostarczanych substancji, czas transportu i selektywność są na najwyższym poziomie. Innymi słowy współczynnik wydajności tego urządzenia jest najwyższy z możliwych. Nie jest tez zbiegiem okoliczności, że Amerykańska Federacja Leków i Żywności (FDA) zaopiniowała to urządzenie i dopuściła do obrotu, jako alternatywne do iniekcji podskórnych.

Dzięki opatentowanej technologii zabiegi typu mezoterapia bezigłowa wykonywane w naszej klinice LOOK MED w Olsztynie są zupełnie bezbolesne, a jednocześnie niezwykle efektywne. Podczas 20-minutowego zabiegu dostarczamy do 70 ml nawet do 6 cm w głąb skóry właściwej kosmetyku, odżywając i ujędrniając skórę od środka. Specjalny długopis wysyłając w głąb skóry impulsy elektryczne, tworzy mikropory, co zwiększa jej przepuszczalność. Pozwala to wprowadzać kosmeceutyki w jej najgłębsze warstwy za pomocą specjalnej kulkowej elektrody.

Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej (proces elektroporacji) oraz umożliwia lekom rozpuszczalnym w wodzie na dostarczenie ich głęboko do skóry, a nawet głębiej do tkanki podskórnej, a tym samym pozwala zrealizować zamysł terapeutyczny dla leczonego obszaru. Urządzenie posiada sześć programów zarówno do zabiegów na twarz, jak i na ciało. Specyfika urządzenia umożliwia przeprowadzanie zabiegu nawet w bardzo wrażliwych miejscach, takich jak okolice oka. Dzięki MEZOPORACJI można wprowadzać najnowocześniejsze substancje, takie jak kwas hialuronowy, argirelinę, kolagenozę, hialuronidazę, meso multiwitaminy, L- karnityne, morszczyn, nostrzyk żółty, koenzym Q10, spirulinę, guaranę, hydrolizowaną soję, kolagen, aminokwasy, kwas glikolowy, kwas retinolowy, witaminy, botulinę, fosfatydylocholinę oraz wiele, wiele innych, wpływających korzystnie na poprawę stanu skóry i ciała.

 

 

Revilase / Rejuvenase - odmładzanie, lifting skóry, wiek 35+

poj. 50 ml

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu - w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:

  • wypełnia zmarszczki,
  • stymuluje produkcję elastyny,
  • poprawia strukturę włókien kolagenowych,
  • poprawia elastyczność skóry.

W składzie Revilase znajdziemy również m.in.: fosfatydylocholinę, mocznik. Urea - mocznik działa na skórę zmiękczająco, przeciwświądowo i nawilżająco. Powoduje, że skóra jest gładka i jędrna. W stężeniu do 10% przyspiesza podział komórek warstwy ziarnistej skóry, a tym samym jej regenerację. Po użyciu takich kosmetyków skóra jest miękka, dobrze nawilżona i gładka. Dzięki temu, że mocznik ma właściwości zmiękczające skórę oraz, że zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej naskórka, ułatwia wnikanie składników aktywnych w jego głębsze warstwy. Witamina E doskonale wspomaga wygładzanie zmarszczek, zapobiega ich pogłębianiu, sprawia, że skóra jest elastyczna i dobrze nawilżona.

Aby zwiększyć skuteczność i synergiczny efekt działania możemy połączyć Revilase z Visage Q10 (koenzymem Q10) oraz preparatem Trophoderm (argirelina + kwas hialuronowy).


Bio Muscle / Bio Tone - ujędrnianie skóry na twarzy i ciele (np. na brzuchu).

poj. 70 ml

Jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

W składzie BioTone/BioMuscle znajdziemy Pronus Dulcis - olej z owoców drzewa migdałowego, w którego skład wchodzi głównie kilka leczniczych kwasów: kwas oleinowy (65 – 68%), kwas linolowy (24 – 26%), kwas palmitynowy (6 – 8%) oraz kwas stearynowy (1 – 2%). Oprócz kwasów w olejku migdałowym znajdziemy także wiele witamin (A, B1, B2, B6, E i D) oraz składników mineralnych. Ponieważ doskonale natłuszcza skórę poleca się go dla kobiet dojrzałych, które często cierpią na suchość skóry. Oprócz natłuszczania olejek ten ma także właściwości lecznicze polegające na zmiękczaniu, nawilżaniu i wygładzaniu skóry przez co wygładza zmarszczki i zapobiega podrażnieniom skóry wrażliwej. Dodatkowo wzbogaca komórki skórne w witaminy A, E, D oraz witaminy z grupy B.

Inną nazwą handlową Bio Muscle jest nazwa Bio Tone, to ten sam produkt.


Bio Cell / Bio Cellu - formuła antycellulitowa

poj. 70 ml

Preparat Bio Cell to antycellulitowa formuła serum do zabiegów na ciało. Bio Cell bogaty jest w aktywne substancje, które działają na strefy występowania cellulitu. Preparat zapewnia szybszą redukcję tkanek tłuszczowych a tym samym wpływa na ich lepszą zwięzłość. Dzięki Bio Cell poprawia się znacznie wygląd skóry. Substancjami wspomagającymi są: - destylowana woda z krzewu hamamelis, która na powierzchnię skóry pokrytej cellulitem działa wzmacniająco, kwas hialuronowy, który zapewnia zwięzłość i zdrowszy wygląd skóry, aloes o działaniu silnie nawilżającym, L–karnityna wspomaga wnikanie długich łańcuchów kwasów tłuszczowych przyśpieszając tym samym eliminację komórek tłuszczowych. Ponadto kofeina wspomaga ogólnie funkcjonowanie układu krążeniowego, który zdegenerowany jest jedną z przyczyn powstawania cellulitu, natomiast morszczyn polepsza lokalne spalanie tłuszczu.


Bio Seno / Bio Breast- ujędrnianie biustu

poj. 70 ml

Dodająca objętości i jędrności tonizująca formuła do biustu. Wśród aktywnych składników, dzięki którym posiada doskonałe właściwości korygujące znajdziemy hydrolizowaną mączkę sojową bogatą w glikoproteiny oraz polisacharydy, które działają na włókna kolagenowe (wspomagają ich koncentrację oraz reorganizację). Składnik ten determinuje także formę enzymu elastazy, który oddziałuje odprężająco na elastynę. W ten sposób, związki sojowe chronią elastynę przed niszczeniem i miejscowo wywołują działanie wzmacniające. Spirulina, która składa się głównie z aminokwasów rozgałęzionych, łączy się z proteinami naskórka, i w ten sposób wspomaga działanie Mentolu, który ma działanie tonizujące oraz odświeżające. Mleczan metylu, natomiast ma za zadanie zapobiegać uczuciu lekkiego pieczenia, które może wywoływać mentol, jeśli jest używany w formie nieestryfikowanej. Takie połączenie sprawia, że koktajl nanoszony metodą wysokopenetracyjną jest niezwykle skuteczny.


Bio Stria / Bio Striae - usuwanie rozstępów i regeneracja skóry.

poj. 60 ml

Preparat Bio Stria to dedykowana mieszanka naturalnych substancji aktywnych o działaniu stymulującym i regenerującym. Bio Stria stymuluje zewnętrzny mikroobieg, dzięki czemu otrzymujemy znacznie wzmocnioną i bardziej zwartą skórę. W ten sposób wpływamy i usuwamy względnie stare rozstępy. Natomiast olej z drzewa herbacianego ma działanie wspomagające i wpływa na świeże rozstępy, powstałe w miejscach naprężenia skóry. W wyniku działania Bio Stria otrzymujemy natychmiastowe wygładzenie szorstkiej powierzchni skóry i znaczną poprawę napięcia struktury, kolorytu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry.


Bio Viso / Bio Face - super nawilżenie, odmładzanie skóry, wiek 35-.

poj. 70 ml

Preparat Bio Viso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Aby zwiększyć skuteczność i synergiczny efekt działania połącz Bio Viso z preparatem Visage Q10 (koenzymem Q10) oraz preparatem Jaluderm (99% kwas hialuronowy).


Bio Slim / Bio Adipose - wyszczuplanie miejscowe.

poj. 60 ml

Zdecydowane wyszczuplanie wybranych obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Bio Slim jest skuteczną formułą likwidującą miejscowe złogi lipidowe. Aktywne składniki preparatu: zielona kawa, guarana, gorzka pomarańcza, aloes, to zaledwie część biologicznych aktywatorów, jakie zawiera emulsja Bio Slim, która z dużą łatwością penetruje skórę, redukuje cellulit oraz wywołuje efekt drenowania, odchudzania i modelowania skóry.


VES_L plus - redukcja i usuwanie popękanych naczynek na ciele. Trądzik różowaty.

poj. 50 ml

To preparat na ciało, dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczysty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.


VES_L plus Face - redukcja i usuwanie popękanych naczynek na twarzy. Trądzik różowaty.

poj. 50 ml

To preparat na twary, dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczysty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.


Jaluderm / Hyaluderm - wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również "zasilać" zabiegi na brzuchu i udach.

 

Trophoderm / BioSmooth - wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

Rewelacyjne efekty osiągniesz dzięki synergicznemu połączeniu argireliny i kwasu hialuronowego. Nowy, niezwykle skuteczny sposób w walce ze zmarszczkami. Trophoderm to unikalna formuła stosowana w zabiegach przeciwzmarszczkowych - duża koncentracja aktywnych składników to niewielkie zużycie (od 1 do 1,5 ml) na obszar, przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i heksapeptydu argirelina, Trophoderm wywołuje widoczne efekty już od pierwszego zabiegu oddziaływując bezpośrednio na synapsy podobnie jak botox.

Połączenie w Trophoderm kwasu hialuronowego i heksapeptydów prowadzi do wygładzenia małych fałd skóry oraz zapewnia świetne nawilżenie. Heksapeptydy poprzez relaksację mięśni mimicznych prowadzą do widocznej redukcji fałd i zmarszczek. Długotrwały efekt otrzymujemy dzięki roślinnym estrogenom w ekstrakcie soi wspomagającym regenerację skóry oraz formowanie się nowych komórek.

Wprowadzenie Trophodermu metodą mezoporacji Acthyderm powoduje przedłużenie działania i efektów toksyny botulinowej. Działanie Argireliny jest silnie uzależnione od cząsteczki nośnikowej dlatego idealne jest połączenie z hwasem hialuronowym. Argirelina zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu.


Visage - Q10 - Complex - skoncentrowana postać rewelacyjnego koenzymu Q10

5 ml

Koenzym Q10 jest odpowiedzialny za dostarczenie komórkom energii, poza tym jest doskonałym antyutleniaczem chroniącym przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W ten sposób Q10 przyczynia się więc do tego, że do uszkodzenia komórek nie dochodzi w ogóle, a jeśli już powstały, to mimo to komórki mogą zostać zregenerowane. Wraz z upływem lat stężenie koenzymu Q10 w komórkach stopniowo obniża się. Następstwem jest osłabienie skóry, spowolnienie procesów odnowy komórkowej i pojawienie się zmarszczek. Koenzym Q10 aktywizuje energię komórek, a tym samym ich regenerację - zmarszczki w widoczny sposób wygładzają się.


Lipomeltin Formula - cellulit, rozstępy, odchudzanie.

5 ml

Skoncentrowana formuła do zabiegów antycellulitowych i przeciwko rozstępom. Lipomeltin to podwójnie działający specyfik. Powoduje lipolizę czyli rozpad tłuszczu oraz przyspiesza metabolizm. Dzięki takim działaniom preparatu Lipomeltin osiągamy szybkie i widoczne rezultaty w miejscowym usuwaniu tkanki tłuszczowej a co za tym idzie, również cellulitu.

Lipomeltin zawiera fosfatydylocholinę, nostrzyk, aminofillinę oraz karnitynę. Metaboliczna konkurencyjność różnych składnikow aktywnych w tym preparacie pozwala leczyć różne niedoskonałości skóry gwarantujac działanie selektywne na konkretny problem taki jak: grube ramiona, wystajacy brzuch, skórka pomarańczowa i zapalenia wywołane przez stwardniałe w różnym stopniu komórki tłuszczowe.

Fosfatydylocholina, która jest głównym składnikiem Lipomeltin, zwykle wstrzykiwana jest przy użyciu igły i strzykawki w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Fosfatydylocholina to fosfolipid, który bierze udział w rozmaitych procesach przemian materii. Mechanizm działania polega na rozpuszczeniu i eliminowaniu tkanki tłuszczowej. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach powoduje rozluźnienie struktury błon i w efekcie ich rozerwanie. Po wniknięciu do niej powoduje rozpad nagromadzonych w niej trójglicerydów.


Breast Care Formula - efektywne ujędrnianie biustu

5 ml

Kosmetyk Breast Care to mocno stężony preparat do efektywnego ujędrniania biustu, który bazuje na hialuronianie sodu, fosfatydylocholinie, teofilinie oraz karnitynie. Działając synergicznie składniki te oferują doskonałą pielęgnację biustu, jak również gwarantują efekt rewitalizujący, ujędrniający przez zwiększone działanie na mięśnie strukturalne podtrzymujące biust.


Lightening Booster Serum - serum silnie rozjaśniające, usuwające przebarwienia.

Lightening Booster Serum jest to preparat, którego podstawą są substancje silnie rozjaśniające. Kwas liponowy oraz arbutyna działają bardzo intensywnie już na poziomie komórkowym rozjaśniając przebarwienia i wyrównując koloryt skóry.

 

Poradnik w formacie pdf do pobrania

Acthyderm_poradnik.pdf

Oferta