Mezoporacja ACTHYDERM

Mezoterapia bezigłowa w Olsztynie

Urządzenie Acthyderm zostało opracowane jako nowa technologia przezskórnego transportu. Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej oraz umożliwia lekom rozpuszczalnym w wodzie, których używa się w czasie zabiegów takich, jak mezoterapia bezigłowa na dostarczenie ich głęboko do skóry, a nawet głębiej do tkanki podskórnej.

Acthyderm udowadnia, opierając się na faktach naukowych, jakość i efektywność zastosowanej w nim technologii. Przeprowadzone na licznych uniwersytetach badania udowadniają, że parametry działania Acthydermu, takie jak głębokość penetracji, jakość dostarczanych substancji, czas transportu i selektywność są na najwyższym poziomie. Innymi słowy współczynnik wydajności tego urządzenia jest najwyższy z możliwych. Nie jest tez zbiegiem okoliczności, że Amerykańska Federacja Leków i Żywności (FDA) zaopiniowała to urządzenie i dopuściła do obrotu, jako alternatywne do iniekcji podskórnych.

Dzięki opatentowanej technologii zabiegi typu mezoterapia bezigłowa wykonywane w naszej klinice LOOK MED w Olsztynie są zupełnie bezbolesne, a jednocześnie niezwykle efektywne. Podczas 20-minutowego zabiegu dostarczamy do 70 ml nawet do 6 cm w głąb skóry właściwej kosmetyku, odżywając i ujędrniając skórę od środka. Specjalny długopis wysyłając w głąb skóry impulsy elektryczne, tworzy mikropory, co zwiększa jej przepuszczalność. Pozwala to wprowadzać kosmeceutyki w jej najgłębsze warstwy za pomocą specjalnej kulkowej elektrody.

Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej (proces elektroporacji) oraz umożliwia lekom rozpuszczalnym w wodzie na dostarczenie ich głęboko do skóry, a nawet głębiej do tkanki podskórnej, a tym samym pozwala zrealizować zamysł terapeutyczny dla leczonego obszaru. Urządzenie posiada sześć programów zarówno do zabiegów na twarz, jak i na ciało. Specyfika urządzenia umożliwia przeprowadzanie zabiegu nawet w bardzo wrażliwych miejscach, takich jak okolice oka. Dzięki MEZOPORACJI można wprowadzać najnowocześniejsze substancje, takie jak kwas hialuronowy, argirelinę, kolagenozę, hialuronidazę, meso multiwitaminy, L- karnityne, morszczyn, nostrzyk żółty, koenzym Q10, spirulinę, guaranę, hydrolizowaną soję, kolagen, aminokwasy, kwas glikolowy, kwas retinolowy, witaminy, botulinę, fosfatydylocholinę oraz wiele, wiele innych, wpływających korzystnie na poprawę stanu skóry i ciała.

 

 

Revilase / Rejuvenase - odmładzanie, lifting skóry, wiek 35+

poj. 50 ml

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu - w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:

  • wypełnia zmarszczki,
  • stymuluje produkcję elastyny,
  • poprawia strukturę włókien kolagenowych,
  • poprawia elastyczność skóry.

W składzie Revilase znajdziemy również m.in.: fosfatydylocholinę, mocznik. Urea - mocznik działa na skórę zmiękczająco, przeciwświądowo i nawilżająco. Powoduje, że skóra jest gładka i jędrna. W stężeniu do 10% przyspiesza podział komórek warstwy ziarnistej skóry, a tym samym jej regenerację. Po użyciu takich kosmetyków skóra jest miękka, dobrze nawilżona i gładka. Dzięki temu, że mocznik ma właściwości zmiękczające skórę oraz, że zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej naskórka, ułatwia wnikanie składników aktywnych w jego głębsze warstwy. Witamina E doskonale wspomaga wygładzanie zmarszczek, zapobiega ich pogłębianiu, sprawia, że skóra jest elastyczna i dobrze nawilżona.

Aby zwiększyć skuteczność i synergiczny efekt działania możemy połączyć Revilase z Visage Q10 (koenzymem Q10) oraz preparatem Trophoderm (argirelina + kwas hialuronowy).


Bio Viso / Bio Face - super nawilżenie, odmładzanie skóry, wiek 35-.

poj. 70 ml

Preparat Bio Viso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Aby zwiększyć skuteczność i synergiczny efekt działania połącz Bio Viso z preparatem Visage Q10 (koenzymem Q10) oraz preparatem Jaluderm (99% kwas hialuronowy).


Bio Cell / Bio Cellu - formuła antycellulitowa

poj. 70 ml

Preparat Bio Cell to antycellulitowa formuła serum do zabiegów na ciało. Bio Cell bogaty jest w aktywne substancje, które działają na strefy występowania cellulitu. Preparat zapewnia szybszą redukcję tkanek tłuszczowych a tym samym wpływa na ich lepszą zwięzłość. Dzięki Bio Cell poprawia się znacznie wygląd skóry. Substancjami wspomagającymi są: - destylowana woda z krzewu hamamelis, która na powierzchnię skóry pokrytej cellulitem działa wzmacniająco, kwas hialuronowy, który zapewnia zwięzłość i zdrowszy wygląd skóry, aloes o działaniu silnie nawilżającym, L–karnityna wspomaga wnikanie długich łańcuchów kwasów tłuszczowych przyśpieszając tym samym eliminację komórek tłuszczowych. Ponadto kofeina wspomaga ogólnie funkcjonowanie układu krążeniowego, który zdegenerowany jest jedną z przyczyn powstawania cellulitu, natomiast morszczyn polepsza lokalne spalanie tłuszczu.


Bio Slim / Bio Adipose - wyszczuplanie miejscowe.

poj. 60 ml

Zdecydowane wyszczuplanie wybranych obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Bio Slim jest skuteczną formułą likwidującą miejscowe złogi lipidowe. Aktywne składniki preparatu: zielona kawa, guarana, gorzka pomarańcza, aloes, to zaledwie część biologicznych aktywatorów, jakie zawiera emulsja Bio Slim, która z dużą łatwością penetruje skórę, redukuje cellulit oraz wywołuje efekt drenowania, odchudzania i modelowania skóry.


VES_L plus - redukcja i usuwanie popękanych naczynek na ciele. Trądzik różowaty.

poj. 50 ml

To preparat na ciało, dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczysty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.


VES_L plus Face - redukcja i usuwanie popękanych naczynek na twarzy. Trądzik różowaty.

poj. 50 ml

To preparat na twary, dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczysty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.


Jaluderm / Hyaluderm - wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również "zasilać" zabiegi na brzuchu i udach.

 

Trophoderm / BioSmooth - wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

Rewelacyjne efekty osiągniesz dzięki synergicznemu połączeniu argireliny i kwasu hialuronowego. Nowy, niezwykle skuteczny sposób w walce ze zmarszczkami. Trophoderm to unikalna formuła stosowana w zabiegach przeciwzmarszczkowych - duża koncentracja aktywnych składników to niewielkie zużycie (od 1 do 1,5 ml) na obszar, przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i heksapeptydu argirelina, Trophoderm wywołuje widoczne efekty już od pierwszego zabiegu oddziaływując bezpośrednio na synapsy podobnie jak botox.

Połączenie w Trophoderm kwasu hialuronowego i heksapeptydów prowadzi do wygładzenia małych fałd skóry oraz zapewnia świetne nawilżenie. Heksapeptydy poprzez relaksację mięśni mimicznych prowadzą do widocznej redukcji fałd i zmarszczek. Długotrwały efekt otrzymujemy dzięki roślinnym estrogenom w ekstrakcie soi wspomagającym regenerację skóry oraz formowanie się nowych komórek.

Wprowadzenie Trophodermu metodą mezoporacji Acthyderm powoduje przedłużenie działania i efektów toksyny botulinowej. Działanie Argireliny jest silnie uzależnione od cząsteczki nośnikowej dlatego idealne jest połączenie z hwasem hialuronowym. Argirelina zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu.


Visage - Q10 - Complex - skoncentrowana postać rewelacyjnego koenzymu Q10

5 ml

Koenzym Q10 jest odpowiedzialny za dostarczenie komórkom energii, poza tym jest doskonałym antyutleniaczem chroniącym przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W ten sposób Q10 przyczynia się więc do tego, że do uszkodzenia komórek nie dochodzi w ogóle, a jeśli już powstały, to mimo to komórki mogą zostać zregenerowane. Wraz z upływem lat stężenie koenzymu Q10 w komórkach stopniowo obniża się. Następstwem jest osłabienie skóry, spowolnienie procesów odnowy komórkowej i pojawienie się zmarszczek. Koenzym Q10 aktywizuje energię komórek, a tym samym ich regenerację - zmarszczki w widoczny sposób wygładzają się.


Poradnik w formacie pdf do pobrania

Acthyderm_poradnik.pdf

Oferta